Celkové výsledky 21. kola 2. 9. 2019 - 24. 1. 2020

  • počet záznamov žiakov: 4533
  • najviac žiakov 3000+: ZŠ Tyršova Nymburk - 207
  • najviac diplomov 24 kategóriach súťaže: ZŠ Tyršova Nymburk - 27
  • najviac diplomov so šerifskou hviezdou za 1*: ZŠ Tyršova Nymburk, Gym Cihelní, Frýdek-Místek - 11
  • najviac batohov v kategórii mladší: Gym Cihelní Frýdek-Místek - 8+1
  • najviac batohov v kategórii starší: Gym Poděbradova Louny, ZŠ Dukelská Strakonice ZŠ Smreková Smižany - 2

Celkové výsledky 20. kola 27. 1. 2019 - 21. 6. 2019

  • počet záznamov žiakov: 4175
  • najviac žiakov 3000+: ZŠ Tyršova, Nymburk - 255
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Kubatova, České Budějovice - 24
  • najviac diplomov so šerifskou hviezdou za 1*: ZŠ Kubatova České Budějovice - 29
  • najviac triček v kategórii mladší: ZŠ Kubatova, České Budějovice - 7+1
  • najviac triček v kategórii starší: ZŠ Bystřice, okr.Benešov - 6

Celkové výsledky 19. kola 3. 9. 2018 - 25. 1. 2019

  • počet záznamov žiakov: 3758
  • najviac žiakov 3000+: ZŠ Tyršova, Nymburk - 162
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Vidče, okr. Vsetín - 16
  • najviac diplomov so šerifskou hviezdou za 1*: ZŠ Dukelská, Strakonice - 21
  • najviac triček: ZŠ Dukelská, Strakonice - 10

Celkové výsledky 18. kola 29. 1. 2018 - 21. 6. 2018

  • počet záznamov žiakov: 5885
  • najviac žiakov 3000+: ZŠ Tyršova, Nymburk - 296
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Velký Újezd, okr. Olomouc - 16
  • najviac diplomov so šerifskou hviezdou za 1*: ZŠ Tyršova, Nymburk a ZŠ Velký Újezd - 21
  • najviac triček: ZŠ Velký Újezd, okr. Olomouc - 5

Celkové výsledky 17. kolo (1. 9. 2017 - 26. 1. 2018)

  • počet záznamov žiakov: 4894
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Bystřice, okr. Benešov - 18
  • najviac diplomov so šerifskou hviezdou za 1*: ZŠ Tyršova, Nymburk - 10

16. kolo (28. 1. 2017 - 23. 6. 2017)

  • počet záznamov žiakov:4155
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Novoborská, Praha 9

15. kolo (1. 9. 2016 - 27. 1. 2017)

  • počet záznamov žiakov:2747
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Bystřice, okr. Benešov

14. kolo (23. 1. 2016 - 24. 6. 2016)

  • počet záznamov žiakov: 2467
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Dukelská, Strakonice

13. kolo (1. 9. 2015 - 22. 1. 2016)

  • počet záznamov žiakov: 2676
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Velký Újezd, okr. Olomouc

12. kolo (16. 1. 2015 - 19. 6. 2015)

  • počet záznamov žiakov: 1684
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Alžírská, Červený vrch, Praha 6

11. kolo (1. 9. 2014 - 15. 1. 2016)

  • počet záznamov žiakov: 1934
  • najviac diplomov 23 kategóriach súťaže: ZŠ Novoborská, Praha 9